Ota yhteyttä
Datainput
Resultat
um
gmm
gram
gram
When center of gravity are in middle of two planes

Henkilökuntamme

MLT:n suurin ja tärkein voimavara ovat työntekijämme. Ilman intohimoa, työhön paneutumista, aitoa asiakaspalvelu-asennetta ja hyvää spirittiä emme olisi missä olemme nyt. MLT Finland on perustettu 2012 ja sen jälkeen kasvanut yhden hengen yrityksestä osaajien huipputiimiksi.

Suomen lisäksi meitä on MLT:llä yli 35 työkaveria niin Ruotsissa kuin Norjassa valmiina tukemaan ja auttamaan tilanteessa kuin tilanteessa.

MLT:llä asiakas on ykkönen – ota yhteyttä ja me autamme!

#

Teemu Ritvanen

Toimitusjohtaja

Linjauslaitteiden ja NDT-laitteiden myynti

+358 50 564 8640 teemu.ritvanen@mltfinland.fi
#

Eetu Siitonen

Myynti- ja mittausinsinööri

3D skannaus- ja mittauslaitteiden myynti ja palvelut

+358 44 337 5885 eetu.siitonen@mltfinland.fi
#

Markus Kähkönen

Myynti- ja mittausinsinööri

3D skannaus- ja mittauslaitteiden myynti ja palvelut, Prosessimetrologia

+358 40 525 3782 markus.kahkonen@mltfinland.fi
#

Harri Aaltonen

Myynti- ja mittausinsinööri

Kunnonvalvontapalvelujen ja värähtelymittaus- ja tasapainotuslaitteiden myynti

+358 50 585 9960 harri.aaltonen@mltfinland.fi
#

Arto Kortelainen

Mittausinsinööri

3D skannaus-, koordinaattimittaus- ja laserkeilauspalvelut

+358 40 727 5572 arto.kortelainen@mltfinland.fi
#

Tero Laaksonen

Mittausinsinööri

Kunnonvalvonta- ja värähtelymittauspalvelut

+358 40 630 7030 tero.laaksonen@mltfinland.fi
#

Riku Honkanen

Mittausinsinööri

3D-skannaus- ja 3D-mittauspalvelut

+358 44 998 2301 riku.honkanen@mltfinland.fi

08

Aug

Värähtely- ja linjauslaitteiden vaihtokampanja

Prüftechnik-vaihtokampanjan aikana voit vaihtaa vanhan kytkimenlinjauslaserin tai värähtelymittarin uuteen ja nykyaikaiseen Prüftechnik-mittalaitteeseen. Kampanja on voimassa...

Lue lisää

27

May

MLT on jälleen Creaformin strateginen partneri

MLT vastaa Creaformin 3D-skannerien myynnistä, huolloista ja koulutuksista Suomessa, Ruotsissa ja Norjassa. Jo vuodesta 2014...

Lue lisää

07

Jun

MLT Frisbeegolf Open 2022 - tulokset

MLT Frisbeegolf Open 2022 kisailtiin kahdessa sarjassa - Avoin ja Harraste. Vaikka sääennuste povasi paikoin...

Lue lisää
logo logo