Ota yhteyttä

Datainput
Resultat
um
gmm
gram
gram
When center of gravity are in middle of two planes

Henkilökuntamme

MLT:n suurin ja tärkein voimavara ovat työntekijämme. Ilman intohimoa, työhön paneutumista, aitoa asiakaspalvelu-asennetta ja hyvää spirittiä emme olisi missä olemme nyt. MLT Finland on perustettu 2012 ja sen jälkeen kasvanut yhden hengen yrityksestä osaajien huipputiimiksi.

Suomen lisäksi meitä on MLT:llä yli 50 työkaveria niin Ruotsissa kuin Norjassa valmiina tukemaan ja auttamaan tilanteessa kuin tilanteessa.

MLT:llä asiakas on ykkönen – ota yhteyttä ja me autamme!

#

Eetu Siitonen

Toimitusjohtaja

3D skannaus- ja mittauslaitteiden myynti ja palvelut

+358 44 337 5885 eetu.siitonen@mltfinland.fi
#

Teemu Ritvanen

Myyntipäällikkö

Kunnossapitotuotteet ja -palvelut

+358 50 564 8640 teemu.ritvanen@mltfinland.fi
#

Jarna Väisänen

Johdon assistentti

Hallinto, talous ja markkinointi

+358 40 759 1966 jarna.vaisanen@mltfinland.fi
#

Tero Laaksonen

Mittausinsinööri

Kunnonvalvonta- ja värähtelymittauspalvelut

+358 40 630 7030 tero.laaksonen@mltfinland.fi
#

Pasi Turunen

Mittausinsinööri

Kunnonvalvonta- ja värähtelymittauspalvelut

+358 44 388 3922 pasi.turunen@mltfinland.fi
#

Markus Kähkönen

Myynti- ja mittausinsinööri

3D skannaus- ja mittauslaitteiden myynti ja palvelut, Prosessimetrologia

+358 40 525 3782 markus.kahkonen@mltfinland.fi
#

Arto Kortelainen

Mittausinsinööri

3D skannaus-, koordinaattimittaus- ja laserkeilauspalvelut

+358 40 727 5572 arto.kortelainen@mltfinland.fi
#

Marko Haukka

Myynti- ja mittausinsinööri

Laserlinjaus ja paralign myynti ja palvelut

+358 40 585 5159 marko.haukka@mltfinland.fi
#

Riku Honkanen

Myynti- ja mittausinsinööri

3D-mittauspalvelut ja NDT-ratkaisujen myynti

+358 44 998 2301 riku.honkanen@mltfinland.fi

03

Apr

MLT mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla Oulussa

Pohjoisen suurin teollisuustapahtuma järjestetään jälleen 22. – 23.5.2024 Ouluhallissa. Tapahtuma on suunnattu pohjoisen Suomen teollisuuden...

Lue lisää

02

Apr

MLT mukana värähtelyklinikalla Tampereella 17.4.-18.4.2024

Värähtelyklinikka tarjoaa kahden päivän aikana erinomaisia puheenvuoroja kunnonvalvonnan ammattilaisille. Koulutuksen keskeisiä teemoja ovat juurisyyanalyysit ja...

Lue lisää

02

Apr

CASE: Valmet Technologies Oy Rautpohja

Jyväskyläläinen mittatalo MLT Machine & Laser Technology Oy on tuonut markkinoille uuden kannettavan 3D-skannerin, joka...

Lue lisää
logo logo